SMARTFON UROUTE i-6 4,7 CALA LCD ANDROID
Najnowszy
smartfon UROUTE
I6 - 4,7" LCD 1280x720pix
z czterordzeniowym procesorem
QuadCore
1,3Ghz, systemem Android 4.4
i dual SIM od
prawdziwego polskiego dystrybutora z gwarancją w Polsce.
Smartfony są dostępne od ręki , mają polskie menu oraz polską 12 miesięczną gwarancję realizowaną w naszym serwisie firmowym.
GRATIS etui silikonowe CRYSTAL oraz fabrycznie naklejona na ekran folia zabezpieczająca.
Dostępne są telefony w kolorze srebrno-białym dokładnie jak na zdjęciach poniżej.




| Karty SIM | Dual SIM (1- microSIM , 2 - SIM) |
| Blokada sieci SIMLOCK | Brak SIMLOCK , działa w każdej sieci GSM |
| Kolor | Srebrno-biały |
| System operacyjny | Android 4.4 |
| Procesor | MTK6582, Cortex A7 quad core, 1.3GHz |
| Pamięć wewnętrzna | RAM 1GB , ROM 4GB (HDD) |
| Rozbudowa pamięci | max. 32GB karta TF (microSD) |
| Wyświetlacz LCD rozmiar | 4,7" LCD TFT Multitouch |
| Obsługiwane częstotliwości GSM /WCDMA | GSM 850/900/1800/1900MHz WCDMA 850/2100Mhz |
| Rozdzielczość | 1280 x 720 pixeli |
| Typ | Multitouch, pojemnościowy, TFT |
| Dźwięki | Polifoniczne , MP3 |
| Format dźwięku | MP3/WAV/AMR/AWB |
| Dźwięki dzwonka | Polifoniczne , MP3 |
| Format Video dla zdjeć i filmów | JPG , 3GP, MPEG4 |
| Odczyt zdjęć w formatach | JPEG/BMP/GIF/PNG |
| Format plików E-book | TXT/CHM/DOC/HTML |
| Internet | WAP , WiFi |
| Radio FM | Antena w słuchawkach |
| Średnica wtyku do gniazda słuchawek | 3,5mm |
| Magazyn zewnętrzny | Karta TF (microSD) |
| Transmisja danych | USB , Bluetootch |
| Sieci internetowe | WAP / WiFi |
| Aparat fotograficzny - podwójna kamera front / tył | 5Mpix / 13Mpix + lampa LED |
| Języki obsługiwane | English, Afrikaans, Bahasa Indonesia, Bahasa Melayu, Catala, Cestina, Dansk, Deutsch, Espanol, Filipino, French, Hrvatski, IsiZulu, Italiano, Kiswahili, Latviesu, Lietuviu, Magyar, Nederlands, Norsk, Polski, Portuguese, Romana, Rumantsch, Slovencina, Slovenscina, Suomi, Svenska, Vietnamese, Turkish, Greek, Bulgarian, Russian, Serbian, Ukranian, Hebrew, India Urdu, Arabic, Persian, Hindi, Thai, Burmese, Cambodian, Korean, Japanese, Simplified/Traditional Chinese |
| Wiadomości | MMS / SMS |
| Książka adresowa | 500 pozycji |
| TV | brak |
| GPS | tak wbudowany A-GPS z EPO |
| WIFI | tak, 802.11 b/g |
| Bluetootch | tak |
| Gravity Sensor | tak |
| Wymiary | 138x67x8mm ultracienki |
| Waga | superlekki waży tylko 113g |
| Czas czuwania | 3-5 dni |
| Bateria | Superlekka polimerowa (1 sztuka w komplecie) |
| Acesoria | Bateria, Ładowarka, Słuchawki, Kabel USB, Folia zabezpieczająca na ekran (naklejona), Etui silikonowe CRYSTAL |
Zestaw zawiera:
- Telefon Uroute i6 4,7" w kolorze srebrno - białym - 1szt.
- Bateria Li-ion-polymer - 1szt
- Ładowarka sieciowa z wyjściem USB - 1szt.
- Kabel USB - 1szt.
- Słuchawki z wtykiem 3,5mm - 1szt.
- Etui silikonowe CRYSTAL
- Folia zabezpieczająca na ekran (fabrycznie naklejona).
- Instrukcja w języku angielskim
- Opakowanie
- Paragon lub faktura VAT oraz karta gwarancyjna