smartfon urote s5 mini z ekranem 4 cale
Najnowszy smartfon UROUTE S5 Mini 4" LCD 800x480pix
z dwurdzeniowym procesorem DualCore 1,2Ghz, systemem Android 4.2.2 i dual SIM od
prawdziwego polskiego dystrybutora z gwarancj膮 w Polsce.
Gratis folia zabezpieczaj膮ca na ekran.
Smartfony s膮 dost臋pne od r臋ki , maj膮 polskie menu oraz polsk膮 12 miesi臋czn膮 gwarancj臋 realizowan膮 w naszym serwisie firmowym.
Posiadamy kolor bia艂y z bia艂ym etui ze sk贸ry PU oraz czarny z etui ze sk贸ry PU w kolorze ciemny jeans.
Zdj臋cia przedstawiaj膮 smartfony w obu kolorach sprzedawane przez nasz膮 firm臋.






| Obs艂ugiwane cz臋stotliwo艣ci GSM | GSM 850/900/1800/1900MHz |
| Karty SIM | Dual SIM 1- microSIM , 2 - SIM |
| Blokada sieci SIMLOCK | Brak SIMLOCK , dzia艂a w ka偶dej sieci GSM |
| Kolor | Bia艂y / Czarny |
| System operacyjny | Android 4.2.2 |
| Procesor | MTK6572, Cortex A7 dual core, 1.2GHz |
| Pami臋膰 wewn臋trzna | RAM 256MB , ROM 512GB |
| Rozbudowa pami臋ci | max. 16GB karta TF (microSD) |
| Wy艣wietlacz LCD rozmiar | 4" LCD TFT Multitouch |
| Rozdzielczo艣膰 | 800 x 480 pixeli |
| Typ | Multitouch, pojemno艣ciowy, TFT |
| D藕wi臋ki | Polifoniczne , MP3 |
| Format d藕wi臋ku | MP3/WAV/AMR/AWB |
| D藕wi臋ki dzwonka | Polifoniczne , MP3 |
| Format Video dla zdje膰 i film贸w | JPG , MPEG4 |
| Odczyt zdj臋膰 w formatach | JPEG/BMP/GIF/PNG |
| Format plik贸w E-book | TXT/CHM/DOC/HTML |
| Radio FM | Antena w s艂uchawkach |
| 艢rednica wtyku do gniazda s艂uchawek | 3,5mm |
| Magazyn zewn臋trzny | Karta TF (microSD) |
| Transmisja danych | USB , Bluetootch |
| Sieci internetowe | WAP/WiFi |
| Aparat fotograficzny - podw贸jna kamera front / ty艂 | 0,3Mpix / 2Mpix |
| J臋zyki obs艂ugiwane | English, Afrikaans, Bahasa Indonesia, Bahasa Melayu, Catala, Cestina, Dansk, Deutsch, Espanol, Filipino, French, Hrvatski, IsiZulu, Italiano, Kiswahili, Latviesu, Lietuviu, Magyar, Nederlands, Norsk, Polish, Portuguese, Romana, Rumantsch, Slovencina, Slovenscina, Suomi, Svenska, Vietnamese, Turkish, Greek, Bulgarian, Russian, Serbian, Ukranian, Hebrew, India Urdu, Arabic, Persian, Hindi, Thai, Burmese, Cambodian, Korean, Japanese, Simplified/Traditional Chinese |
| Wiadomo艣ci | MMS / SMS |
| Ksi膮偶ka adresowa | 500 pozycji |
| TV | brak |
| GPS | brak |
| JAVA | brak |
| WIFI | tak, 802.11 b/g/n |
| Bluetootch | tak |
| Grawity Sensor | tak |
| Wymiary | 123.8x63x10mm |
| Waga | 303g |
| Czas czuwania | 2-3dni |
| Bateria | 2000mAh (1 sztuka w komplecie) |
| Acesoria | Bateria, 艁adowarka, S艂uchawki, Kabel USB, Folia zabezpieczaj膮ca na ekran, Etui ze sk贸ry PU |
Zestaw zawiera:
- Telefon Uroute S5 Mini w kolorze bia艂ym lub ciemnogranatowym - 1szt.
- Bateria Li-ion 2000mAh - 1szt
- 艁adowarka sieciowa z wyj艣ciem USB - 1szt.
- Kabel USB - 1szt.
- S艂uchawki z wtykiem 3,5mm - 1szt.
- Etui ze sk贸ry PU
- Folia zabezpieczaj膮ca na ekran.
- Instrukcja wj臋zyku angielskim
- Opakowanie