smartfon uroute note 3 z ekranem 5,3 cala
Najnowszy smartfon UROUTE NOTE 3 - 5,3" LCD 854x480pix
z dwurdzeniowym procesorem DualCore 1,3Ghz, systemem Android 4.2.2 i dual SIM
od prawdziwego polskiego dystrybutora z gwarancj膮 w Polsce.
Gratis folia zabezpieczaj膮ca na ekran.
Smartfony s膮 dost臋pne od r臋ki , maj膮 polskie menu oraz polsk膮 12 miesi臋czn膮 gwarancj臋 realizowan膮 w naszym serwisie firmowym.
Dost臋pne s膮 telefony w kolorze bia艂ym z dodatkowym bia艂ym etui ze sk贸ry PU oraz czarnym z dodatkowym czarnym etui ze sk贸ry PU dok艂adnie jak na zdj臋ciach poni偶ej. W zestawie rownie偶 rysik.
Zdj臋cia przedstawiaj膮 smartfony w obu kolorach sprzedawane przez nasz膮 firm臋.



| Obs艂ugiwane cz臋stotliwo艣ci GSM | GSM 850/900/1800/1900MHz |
| Karty SIM | Dual SIM (1- microSIM , 2 - SIM) |
| Blokada sieci SIMLOCK | Brak SIMLOCK , dzia艂a w ka偶dej sieci GSM |
| Kolor | Bia艂y / Czarny |
| System operacyjny | Android 4.2.2 |
| Procesor | MTK6572, Cortex A7 dual core, 1.3GHz |
| Pami臋膰 wewn臋trzna | RAM 512MB , ROM 4GB |
| Rozbudowa pami臋ci | max. 16GB karta TF (microSD) |
| Wy艣wietlacz LCD rozmiar | 5,3" LCD TFT Multitouch |
| Rozdzielczo艣膰 | 854 x 480 pixeli |
| Typ | Multitouch, pojemno艣ciowy, TFT |
| D藕wi臋ki | Polifoniczne , MP3 |
| Format d藕wi臋ku | MP3/WAV/AMR/AWB |
| D藕wi臋ki dzwonka | Polifoniczne , MP3 |
| Format Video dla zdje膰 i film贸w | JPG , 3GP, MPEG4 |
| Odczyt zdj臋膰 w formatach | JPEG/BMP/GIF/PNG |
| Format plik贸w E-book | TXT/CHM/DOC/HTML |
| Internet | WAP , WiFi |
| Radio FM | Antena w s艂uchawkach |
| 艢rednica wtyku do gniazda s艂uchawek | 3,5mm |
| Magazyn zewn臋trzny | Karta TF (microSD) |
| Transmisja danych | USB , Bluetootch |
| Sieci internetowe | WAP/WiFi |
| Aparat fotograficzny - podw贸jna kamera front / ty艂 | 0,3Mpix / 5Mpix 2880 x 1728 pix |
| J臋zyki obs艂ugiwane | English, Afrikaans, Bahasa Indonesia, Bahasa Melayu, Catala, Cestina, Dansk, Deutsch, Espanol, Filipino, French, Hrvatski, IsiZulu, Italiano, Kiswahili, Latviesu, Lietuviu, Magyar, Nederlands, Norsk, Polish, Portuguese, Romana, Rumantsch, Slovencina, Slovenscina, Suomi, Svenska, Vietnamese, Turkish, Greek, Bulgarian, Russian, Serbian, Ukranian, Hebrew, India Urdu, Arabic, Persian, Hindi, Thai, Burmese, Cambodian, Korean, Japanese, Simplified/Traditional Chinese |
| Wiadomo艣ci | MMS / SMS |
| Ksi膮偶ka adresowa | 500 pozycji |
| TV | brak |
| GPS | tak wbudowany A-GPS z EPO |
| WIFI | tak, 802.11 b/g/n |
| Bluetootch | tak |
| Gravity Sensor | tak |
| Wymiary | 123.8x63x10mm |
| Waga | 178g |
| Czas czuwania | 2-3dni |
| Bateria | 2800mAh (1 sztuka w komplecie) |
| Acesoria | Bateria, 艁adowarka, S艂uchawki, Kabel USB, Folia zabezpieczaj膮ca na ekran, Etui ze sk贸ry PU |
Zestaw zawiera:
- Telefon Uroute Note3 5,3" w kolorze bia艂ym lub czarnym - 1szt.
- Rysik
- Bateria Li-ion 2800mAh - 1szt
- 艁adowarka sieciowa z wyj艣ciem USB - 1szt.
- Kabel USB - 1szt.
- S艂uchawki z wtykiem 3,5mm - 1szt.
- Etui ze sk贸ry PU
- Folia zabezpieczaj膮ca na ekran.
- Instrukcja w j臋zyku angielskim
- Opakowanie