SMARTFON UROUTE Z10 LCD 5 CALI ANDROID
Najnowszy
smartfon UROUTE
V9 - 5" LCD 854x480pix
z dwurdzeniowym procesorem DualCore
1,3Ghz, systemem Android 4.4.2
i dual SIM od
prawdziwego polskiego dystrybutora z gwarancją w Polsce.
Smartfony są dostępne od ręki , mają polskie menu oraz polską 12 miesięczną gwarancję realizowaną w naszym serwisie firmowym.
Dostępne są telefony w kolorze czarnym dokładnie jak na zdjęciach poniżej.





| Obsługiwane częstotliwości GSM /WCDMA | GSM 850/900/1800/1900MHz WCDMA 850/2100Mhz |
| Karty SIM | Dual SIM (1- microSIM , 2 - SIM) |
| Blokada sieci SIMLOCK | Brak SIMLOCK , działa w każdej sieci GSM |
| Kolor | Czarny |
| System operacyjny | Android 4.4.2 |
| Procesor | MTK6572, Cortex A7 dual core, 1.3GHz |
| Pamięć wewnętrzna | RAM 512MB , ROM 4GB (HDD) |
| Rozbudowa pamięci | max. 32GB karta TF (microSD) |
| Wyświetlacz LCD rozmiar | 5" LCD TFT Multitouch |
| Rozdzielczość | 854 x 480 pixeli |
| Typ | Multitouch, pojemnościowy, TFT |
| Dźwięki | Polifoniczne , MP3 |
| Format dźwięku | MP3/WAV/AMR/AWB |
| Dźwięki dzwonka | Polifoniczne , MP3 |
| Format Video dla zdjeć i filmów | JPG , 3GP, MPEG4 |
| Odczyt zdjęć w formatach | JPEG/BMP/GIF/PNG |
| Format plików E-book | TXT/CHM/DOC/HTML |
| Internet | WAP , WiFi |
| Radio FM | Antena w słuchawkach |
| Średnica wtyku do gniazda słuchawek | 3,5mm |
| Magazyn zewnętrzny | Karta TF (microSD do 32GB) |
| Transmisja danych | USB , Bluetootch |
| Sieci internetowe | WAP / WiFi |
| Aparat fotograficzny - podwójna kamera front / tył | 0,3Mpix / 2Mpix + lampa LED |
| Języki obsługiwane | English, Afrikaans, Bahasa Indonesia, Bahasa Melayu, Catala, Cestina, Dansk, Deutsch, Espanol, Filipino, French, Hrvatski, IsiZulu, Italiano, Kiswahili, Latviesu, Lietuviu, Magyar, Nederlands, Norsk, Polski, Portuguese, Romana, Rumantsch, Slovencina, Slovenscina, Suomi, Svenska, Vietnamese, Turkish, Greek, Bulgarian, Russian, Serbian, Ukranian, Hebrew, India Urdu, Arabic, Persian, Hindi, Thai, Burmese, Cambodian, Korean, Japanese, Simplified/Traditional Chinese |
| Wiadomości | MMS / SMS |
| Książka adresowa | 500 pozycji |
| TV | brak |
| GPS | brak |
| WIFI | tak, 802.11 b/g |
| Bluetootch | tak |
| Gravity Sensor | tak |
| Wymiary | 144x72x9mm |
| Waga | 158g |
| Czas czuwania | 2-3dni |
| Bateria | 2600mAh (1 sztuka w komplecie) |
| Acesoria | Bateria, Ładowarka, Słuchawki, Kabel USB, |
Zestaw zawiera:
- Telefon Uroute Z10 5" w kolorze czarnym - 1szt.
- Bateria Li-ion 2600mAh - 1szt.
- Ładowarka sieciowa z wyjściem USB - 1szt.
- Kabel USB - 1szt.
- Słuchawki z wtykiem 3,5mm - 1szt.
- Etui ze skóry PU.
- Folia zabezpieczająca na ekran.
- Instrukcja w języku angielskim.
- Opakowanie.
- Paragon lub faktura Vat oraz gwarancja.