smartfon tablet 6 cali lcd android
Najnowszy
smartfon UROUTE
WS600 - 6" LCD 960x540pix
z dwurdzeniowym procesorem DualCore
1,3Ghz, systemem Android 4.4.2
i dual SIM od
prawdziwego polskiego dystrybutora z gwarancją w Polsce.
Smartfony są dostępne od ręki , mają angielskie menu (ten model nie posiada języka polskiego) oraz polską gwarancję na 12 miesięcy realizowaną w naszym serwisie firmowym.
Dostępne są telefony w kolorze białym dokładnie jak na zdjęciach poniżej.
Zdjęcia przedstawiają smartfon sprzedawany za pośrednictwem tej aukcji.





| Obsługiwane częstotliwości GSM /WCDMA | GSM 850/900/1800/1900MHz WCDMA 850/2100Mhz |
| Karty SIM | Dual SIM (1- microSIM , 2 - SIM) |
| Blokada sieci SIMLOCK | Brak SIMLOCK , działa w każdej sieci GSM |
| Kolor | Biały |
| System operacyjny | Android 4.2.2 |
| Procesor | MTK6572, Cortex A7 dual core, 1.3GHz |
| Pamięć wewnętrzna | RAM 512MB , ROM 4GB (HDD) |
| Rozbudowa pamięci | max. 32GB karta TF (microSD) |
| Wyświetlacz LCD rozmiar | 6" LCD TFT Multitouch |
| Rozdzielczość | 960 x 540 pixeli |
| Typ | Multitouch, pojemnościowy, TFT |
| Dźwięki | Polifoniczne , MP3 |
| Format dźwięku | MP3/WAV/AMR/AWB |
| Dźwięki dzwonka | Polifoniczne , MP3 |
| Format Video dla zdjeć i filmów | JPG , 3GP, MPEG4 |
| Odczyt zdjęć w formatach | JPEG/BMP/GIF/PNG |
| Format plików E-book | TXT/CHM/DOC/HTML |
| Internet | WAP , WiFi |
| Radio FM | Antena w słuchawkach |
| Średnica wtyku do gniazda słuchawek | 3,5mm |
| Magazyn zewnętrzny | Karta TF (microSD) |
| Transmisja danych | USB , Bluetootch |
| Sieci internetowe | WAP / WiFi |
| Aparat fotograficzny - podwójna kamera front / tył | 0,3Mpix / 2Mpix + lampa LED |
| Języki obsługiwane (BRAK JĘZYKA POLSKIEGO) | English, Afrikaans, Bahasa Indonesia, Bahasa Melayu, Catala, Cestina, Dansk, Deutsch, Espanol, Filipino, French, Hrvatski, IsiZulu, Italiano, Kiswahili, Latviesu, Lietuviu, Magyar, Nederlands, Norsk, Portuguese, Romana, Rumantsch, Slovencina, Slovenscina, Suomi, Svenska, Vietnamese, Turkish, Greek, Bulgarian, Russian, Serbian, Ukranian, Hebrew, India Urdu, Arabic, Persian, Hindi, Thai, Burmese, Cambodian, Korean, Japanese, Simplified/Traditional Chinese |
| Wiadomości | MMS / SMS |
| Książka adresowa | 500 pozycji |
| TV | brak |
| GPS | tak wbudowany A-GPS z EPO |
| WIFI | tak, 802.11 b/g |
| Bluetootch | tak |
| Gravity Sensor | tak |
| Wymiary | 170x90x10mm |
| Waga | 158g |
| Czas czuwania | 2-3dni |
| Bateria | 2600mAh (1 sztuka w komplecie) |
| Acesoria | Bateria, Ładowarka, Słuchawki, Kabel USB, Folia zabezpieczająca na ekran, Etui ze skóry PU |
Zestaw zawiera:
- Telefon Uroute WS600 6" w kolorze białym - 1szt.
- Bateria Li-ion 2600mAh - 1szt
- Ładowarka sieciowa - 1szt.
- Kabel USB - 1szt.
- Opakowanie
- Paragon lub faktura + gwarancja